Telesná a športová výchova

Na Šrobárke vás čakajú nielen vedomosti, ale aj zážitkové športové vyžitie na kurzoch, súťažiach či na zaujímavých hodinách telesnej a športovej výchovy!


Pekný úspech našich dievčat vo volejbale

Žiačky našej školy sa zúčastnili regionálneho kola vo volejbale dievčat SŠ v zložení: Lara Isabel Bernáth (I.A), Emma Močilenková (II.B), Nina Kyselová (II.D), Lenka Spustová (II.D), Soňa Genčúrová (IV.D), Laura Zenovitzová (IV.D) a Natália Pirová (IV.E). Dievčatá si vylosovali náročnú skupinu, s ktorou si poradili bez jedného prehratého zápasu. Po absolútnej výhre si zaistili postup do semifinálového kola.

Blahoželáme a držíme palce v ďalších športových stretnutiach!

Krajské kolo v basketbale chlapcov

Reprezentanti nášho gymnázia, v zložení Mikuláš Marko, Ján Lévay, Tomáš Chovanec (4.B), Jakub Smolucha, Gregor Leško, Samuel Filip (2.C), Matej Kozák (1.A), Jakub Hisira (1.B), Adam Lörinc (2.E) a Matúš Polák (1.D) sa dňa v krajskom kole v basketbale chlapcov umiestnili na 4. – 6. mieste.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Charitatívny Mikulášsky beh 2023 a 2.C

Už štyri roky naše gymnázium spoločne beží pre dobrú vec!

Charitatívny Mikulášsky beh je prepojením behu, predvianočnej atmosféry a charity. Aj tento rok bude celý výťažok venovaný neziskovej organizácii Svetielko pomoci, ktorá poskytuje podporu malým onkologickým pacientom a ich rodinám. V krásnom mrazivom, nedeľnom popoludní sme sa pridali aj my, žiaci 2.C a spoločne sme pomohli rozžiariť svetlo nádeje pre tých, ktorí to potrebujú najviac. Naša účasť a finančný príspevok bude mať veľký význam a pomôže tým, ktorí sa ocitli v núdzi.

Top

Pre viac informácií:

KONTAKT