Noc na Šrobárke sa už pomaly stáva tradíciou. Prvákov sme nesklamali ani tento rok a 27. septembra 2019 sme ich vo večerných hodinách privítali v budove školy. S pomocou našich pedagógov sme pripravili zaujímavý program.

Noví študenti si zasúťažili vo volejbalovom a stolnotenisovom turnaji, pomerali si sily vo filmovom kvíze a svoju odvahu dokázali pri úteku z „Escape room“. Mnohých prekvapila aj nočná hra so všeobecno-vzdelávacími otázkami. Aby tých vedomostí nebolo priveľa, mysleli sme aj na zábavu. Novinkou školskej „prespávačky“ bola veľká polnočná diskotéka. Veríme, že prvákov oslovila a budeme v nej naďalej pokračovať. Na svoje si prišli aj kreatívni študenti, ktorých čakalo pletenie náramkov.

Keďže nám v jedálni chutí, naše pani kuchárky nás nesklamali ani v noci. Pripravili pre všetkých guľáš, ktorý zožal úspech. Noc na Šrobárke sa skončila v sobotu ráno o 6:00. Plní zážitkov a bohatší o nových kamarátov sme sa pobrali domov dospať to, na čo v noci neostal čas.

V mene Žiackej školskej rady ďakujeme pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom za „plynulý chod noci“. Tešíme sa na ďalšie akcie.

Fotogaléria — Noc na Šrobárke 2019