„Podujatie Živá knižnica online sa mi veľmi páčilo. Z pohodlia domova som mala možnosť spoznať zaujímavého, inšpiratívneho človeka. Beseda bola veľmi záživná, dozvedela som sa aké je to bývať a študovať v zahraničí z prvej ruky. Niesla sa v príjemnom, uvoľnenom duchu a bolo zodpovedaných mnoho zaujímavých otázok. Dúfam, že sa budú konať podobné besedy, ktoré nám predstavia nových ľudí a prinesú zaujímavé životné príbehy.“ (Adelka K.)

„Pre mňa bolo toto podujatie veľmi milé spríjemnenie utorkového večera (…) Zo začiatku sa síce vyskytli jemné technické problémy, no tie sa rýchlo vyriešili a mohli sme sa započúvať do prínosného rozhovoru nášho ochotného hosťa Júlie z Francúzska a Danky, ktorá sa úžasne chopila úlohy moderátorky. Celú besiedku hodnotím na jednotku. Informácie, ktoré som sa dozvedela sú naozaj užitočné do budúcna, hlavne pre ľudí, ktorí uvažujú nad štúdiom alebo dlhším pobytom v zahraničí. Popri počúvaní som si taktiež mohla robiť aj iné veci a celý rozhovor som tak vlastne mala ako taký podcast. Preto som rada, že som mohla byť jednou z poslucháčok a dúfam, že si onedlho budeme môcť niečo podobné zopakovať.“ (Mirka Š.)

Prvá epizóda Živej knižnice je úspešne za nami a už teraz s pracujeme na ďalších, ktoré vás, dúfame, oslovia a zaujmú. Ďakujeme všetkým za prípravu a účasť!

Fotogaléria — Podujatie Živá knižnica (online)