„…že preživší sú silní…“ Aj toto je jeden z odkazov, ktorý naši druháci napísali počas májových aktivít venovaných výročiu konca druhej svetovej vojny. Veríme, že poznanie histórie nám pomáha lepšie chápať súčasnosť a budovať zodpovednú budúcnosť. Spomíname a nezabúdame.

Fotogaléria — Aktivity k výročiu konca druhej svetovej vojny