Home

Čo je nové

Úspechy v krajských kolách v športe:

Novinka
Čo je nové | 5. jún 2013
Úspech na krajskej olympiáde stredných škôl v basketbale chlapcov.Naše školské družstvo si vybojovalo 3.miesto. V plávaní Jozef Biben/2.C/obsadil 2.miesto na 50 m znak a Tomáš Szabó /2.B/3. miesto na 200 m polohový pretek. V atletike v krajskom kole získala naša žiačka z 2.A triedy Viktória Krištovčová 2.miesto v behu na 800m. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy

Dominik Bari obsadil 3. miesto na krajskom kole 17.ročníka súťaže amatérskej filmovej tvorby CINEAMA

Novinka
Čo je nové | 6. jún 2013
Náš študent Dominik Bari obsadil 3. miesto na krajskom kole 17.ročníka súťaže amatérskej filmovej tvorby CINEAMA a postúpil na celoštátne kolo, ktoré sa uskutoční na Filmovej a televíznej fakulte VŠMU v Bratislave.

Úspechy v krajských kolách v športe:

Novinka
Čo je nové | 6. jún 2013
< Foto > Úspech na krajskej olympiáde stredných škôl v basketbale chlapcov.Naše školské družstvo si vybojovalo 3.miesto. V plávaní Jozef Biben/2.C/obsadil 2.miesto na 50 m znak a Tomáš Szabó /2.B/3. miesto na 200 m polohový pretek. V atletike v krajskom kole získala naša žiačka z 2.A triedy Viktória Krištovčová 2.miesto v behu na 800m. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Súťaž Družstiev prvej pomoci mládeže

Novinka
Čo je nové | 7. jún 2013
< Foto > Územný spolok SČK Košice – mesto organizoval dňa 6.júna 2013 celomestskú súťaž prvej pomoci mládeže. Súťaže sa po prvý krát zúčastnilo aj súťažné družstvo z našej školy v tomto zložení: N. Bavoľárová, J. Miklušová, R.Zmijová z 2.B triedy; J.Biben, G.Matejová a A.Popovičová z 2.C triedy, ktorí pracovali celý školský rok v krúžku Prvej pomoci a pripravovali sa na súťaž pod vedením p.p. Lechovej. Teoretickú časť o Medzinárodnom hnutí Červeného kríža a Červeného polmesiaca, o SČK a praktické zručnosti v poskytovaní prvej pomoci zvládli odborne s prehľadom a rozvahou, v konkurencii 12-tich súťažných družstiev obsadili zaslúžené piate miesto. Ďakujeme za reprezentáciu školy!

Slávnostné odovzdávanie Nemeckého jazykového diplomu (SPRACHDIPLOMu)

Novinka
Čo je nové | 13. jún 2013
< Foto > < video > Dňa 30.05.2013 prevzali žiaci DSD- škôl s pôsobnosťou na východnom Slovensku z rúk veľvyslanca Spolkovej republiky Nemecko Dr. Axela Hartmanna Nemecký jazykový diplom (SPRACHDIPLOM). Slávnostného odovzdávania sa zúčastnili aj naši žiaci, ktorí vo všetkých častiach skúšky dosiahli vysokú vedomostnú úroveň B2 alebo C1 Spoločného európskeho referenčného rámca. Naša žiačka Nikola Lischková sa umiestnila medzi siedmimi najlepšími žiakmi z východoslovenského regionu. Odborná poradkyňa Centrály pre zahraničné školstvo (ZfA), pani Gudrun Telge a pán veľvyslanec ocenili vo svojich príhovoroch výborné výsledky žiačok a žiakov. S jazykovým diplomom DSD sa teraz môžu uchádzať o študijné miesta na nemeckých vysokých školách bez toho, aby museli absolvovať prijímacie skúšky. Navyše získali s diplomom šancu budovania kariéry v budúcnosti v niektorej z nemeckých firem, ktoré sídlia na Slovensku. Táto jedinečná udalosť sa uskutočnila v Kultúrno- vzdelávacom centre ŠVK na Pribinovej ul.č.1 v Košiciach. Sprievodný hudobný program sa postaral o príjemnú atmosféru a dobrú náladu.

Dominik Bari z III.E získal 3. miesto!

Novinka
Čo je nové | 17. jún 2013
Náš študent Dominik Bari z III.E získal 3. Miesto na celoštátnom kole filmovej súťaže amatérskej filmovej tvorby CINEAMA v kategórii hraný film.

Záverečná prezentácia projektu Comenius

Novinka
Čo je nové | 25. jún 2013
< video > < Prezentacia > Záverečná prezentácia projektu Comenius v Národnostných správach RTVS. Náš dvojročný spoločný projekt Comenius sme dňa 25.4.2013 úspešne ukončili záverečnou slávnostnou prezentáciou všetkých troch zúčastnených krajín v príjemnom prostredí GES – klubu. V programe, ktorý prispel k zviditeľneniu našich miest, sme dramaturgicky prepojili klasické hudobné diela s autentickým folklórom a modernou tvorbou a tým sme spojili minulosť so súčasnosťou. Nemecké mesto Arnstadt, v ktorom žil a tvoril jeden z najvýznamnejších barokových skladateľov J. S. Bach, reprezentovala práve hudba tohto velikána. Atmosféru baroka nám sprítomnili originálne kostýmy na scéne. Osviežením programu bola vokálna interpretácia folklóru z maďarskej pusty. Do súčasnosti nás preniesla scénická choreografia na súčasnú slovenskú hudbu a moderná improvizácia na fragment diela Zoolok. Počas programu boli s fotografiami z projektových stretnutí. Slávnostnú atmosféru podčiarkli jazzové improvizácie. Finále vyvrcholilo spoločným valčíkom z baletu Mascarade. Za dramaturgiu, scénar a réžiu ďakujeme Mgr. Dane Halászovej, za technickú spoluprácu Ing. Jozefovi Vráblovi a za produkciu Mgr. Emílii Šolcovej. Ďakujeme všetkým študentom, ktorí svojimi umeleckými výkonmi prispeli k úspešnej realizácii programu: Göbl Viliam (4.A), Maďar Matej (4.B), Adriana Štofová (4.A) – hudobný doprovod, Simona Mlynská (1.A), Richard Straka (1.A), Rasťo Sabol (1.B) – tanečné LOGO, Emma Grajcárová (3.C), Ivana Horinková (4.E) - tanec Leť tmou, Simona Antlová (1.C), Jana Jadlošová (1.C), Hrabkovská Eva (1.C) - vlajkonosičky,... viac

Exkurzia Bratislava – Viedeň

Novinka
Čo je nové | 26. jún 2013
< Foto > V dňoch 21.6. – 23.6.2013 sme sa triedy 1.B a 1.C pod vedením p. profesoriek Šolcovej, Kubíkove a Halászovej zúčastnili exkurzie do Bratislavy a Viedne. Po 6-hodinovej ceste sme konečne dorazili pred Prezidentský palác v Bratislave, kde sa konal Deň otvorených dverí, a tak sme mali možnosť ocitnúť sa v blízkosti nášho prezidenta. Po prehliadke sme spolu so sprievodkyňou navštívili pamiatky Starého mesta spolu s Bratislavským hradom, odkiaľ sa nám naskytol krásny pohľad na panorámu mesta. Na druhý deň sme zavítali do Viedne a pod odborným výkladom p.p. Halászovej sme sa veľa dozvedeli o histórii a pamätihodnostiach tohto nádherného mesta. V Schönbrunne, letnom sídle Habsburgovcov, sme absolvovali prehliadku krásnych cisárskych komnát a potom sme zrelaxovali v očarujúcej zámockej záhrade. Nasledovalo historické centrum mesta a po ňom zábavný park Prater. Posledný deň nášho výletu sme venovali jednému z najnavštevovanejších architektonických skvostov 20. storočia – Hundertwasserhausu, no a poslednou zastávkou našej exkurzie bolo Technické múzeum s úžasnými interaktívnymi expozíciami, pri ktorých sme sa zahrali na mladých vedcov. Šťastní, plní dojmov a zážitkov (ale aj nákupných tašiek) sme sa vrátili domov. Servus mal in Wien!

Protidrogový týždeň na Šrobárke

Novinka
Čo je nové | 26. jún 2013
< Foto > Posledný týždeň školského roka sa niesol v znamení voľnočasových aktivít, do ktorých sa naši žiaci zanietene zapojili. Vybrať si mohli zo širokej ponuky ako napr. maľovanie na hodváb, kreslenie uhlíkom, zumba, šach, nemecký film, spoločenské tance, scrabble, volejbal, futbal, stolný tenis.

Nové číslo Študentského slova v predaji!

Novinka
Čo je nové | 28. jún 2013
Prázdninové týždne môžete stráviť s naším školským časopisom.Redakčná rada pre vás pripravila množstvo zaujímavých článkov, ktoré poučia a zabavia a priblížia život v Košiciach a na Šrobárke. Hlavnou témou je EHMK 2013, ale nechýbajú recenzie, politické problémy, finančná príloha či maturitné perličky zo SJ. Časopis si môžete zakúpiť v kabinete č.89.

Študentské slovo ďakuje

Novinka
Čo je nové | 28. jún 2013
Časopis Študentské slovo, jeden z najúspešnejších stredoškolských časopisov na Slovensku, získal pod vedením Mgr. Šolcovej a PaedDr. Frankovičovej v tomto roku dve výraznejšie ocenenia: 2. miesto v celkovom poradí v celoslovenskej súťaži Štúrovo pero 2012 2. miesto za finančnú prílohu v súťaži Nadácie Slovenskej sporiteľne Za prácu v redakčnej rade Študentského slova, za príspevok o Campe Šrobárky, za finančné príspevky do časopisu a za uverejnenie vlastnej tvorby ďakujeme: Zuzane Kondásovej, Alexandre Erbyovej, Slavomíre Macákovej, Kataríne Janičovej, Annamárii Harakalovej, Denise Kudráčovej, Romane Šoltísovej, Lule Tomiq, Gabriele Staňovej, Simone Horváthovej, Eme Grajcárovej, Adamovi Szökemu, Petrovi Gajdošovi, Radovanovi Brédovi, Monike Kunayovej, Soni Vargovej, Gabriele Gyimesiovej

Naši študenti vyhrali!

Novinka
Čo je nové | 28. jún 2013
< video > Naši študenti z 3.E triedy včera získali prvé miesto so svojim klipom, ktorý pripravil Dominik Bari, v súťaži "Vyhraj stužkovú zadarmo" ktorú organizovalo OC Galéria. Cieľom súťaže bolo natočiť čo najzábavnejšie video o ukončení štúdia na strednej škole v ktorom bude obsiahnuté OC Galéria. Naši študenti získali okrem preplatenia stužkovej slávnosti do 4000€ aj účasť na módnej show, ktorá sa uskutoční v septembri, kde ich nastylujú do večerných rób a upravia profesionálni vizážisti... Odkaz na klip -

Tanec KARIČKA na košickej Hlavnej ulici

Novinka
Čo je nové | 28. jún 2013
Tanec KARIČKA na košickej Hlavnej ulici Dňa 26. júna 2013 sa zúčastnili žiaci našej školy na folklórnej slávnosti Tancujúce mesto – Karička. Tancujúci žiaci z I.A., I.B a III.C schmatli do tanca aj pani profesorku Benninnghausovú a Bugorčíkovú a spolu s ostatnými tancujúcimi, v počte približne 980 ľudí, vytvorili slovenský rekord v tomto tanci.

Školský výlet I.A triedy vo Vysokých Tatrách

Novinka
Čo je nové | 28. jún 2013
< Foto > V piatok 21.6. sa zdravé jadro triedy 1.A zúčastnilo na výlete do Vysokých Tatier pod vedením pani profesorky Bugorčíkovej a pána profesora Spišiaka. Rýchlikom (odchod z Košíc o 6:15 – prvý šok...) a zubačkou sme sa dostali na Štrbské Pleso, odkiaľ sme vyrazili hore Mlynickou dolinou k vodopádu Skok. Po krátkom fotografovaní a pretekoch v kĺzaní sa na zvyškoch snehu sme pokračovali k Capiemu plesu. Tam sme sa všetci definitívne rozhodli zdolať aj Bystrú lávku (2315m n. m.). V záverečnom stúpaní sa nám naskytol prenádherný výhľad na celú Mlynickú dolinu. Posledných pár metrov pod sedlom sme bezpečne prekonali pomocou reťazí, čo bol ďalší nevšedný zážitok pre väčšinu z nás. Po prechode cez sedlo sa nám otvoril výhľad na Wahlenbergove plesá vo Furkotskej doline a na Kriváň. Furkotskou dolinou sme sa vrátili tam, odkiaľ sme našu 7-hodinovú túru začali - na Štrbské Pleso. O našich nádherných zážitkoch a heroickom výkone niektorých z nás čiastočne vypovedajú aj fotografie. Hlavne, že nás eufória a dobrá nálada neopúšťali ani vtedy, keď sme zistili následky celodenného pôsobenia slnečných lúčov na odhalené ramená, výstrihy, nohy a ďalšie odkryté časti tiel neskúsených turistiek. Viaceré farebné odtiene a grafické vzory boli dosť zaujímavé... Verili by ste, že toto všetko sme v pohode absolvovali tak, že okolo 20:00 sme vystupovali z rýchlika v Košiciach?

Archív

RokMesiac
1900január (1)február (1)marecaprílmáj (1)júnjúl (1)augustseptemberoktóber (1)novemberdecember
1901januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1902januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1903januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1904januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1905januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1906januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1907januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1908januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1909januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1910januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1911januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1912januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1913januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1914januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1915januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1916januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1917januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1918januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1919januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1920januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1921januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1922januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1923januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1924januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1925januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1926januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1927januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1928januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1929januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1930januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1931januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1932januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1933januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1934januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1935januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1936januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1937januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1938januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1939januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1940januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1941januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1942januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1943januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1944januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1945januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1946januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1947januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1948januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1949januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1950januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1951januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1952januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1953januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1954januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1955januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1956januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1957januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1958januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1959januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1960januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1961januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1962januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1963januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1964januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1965januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1966januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1967januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1968januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1969januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1970januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1971januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1972januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1973januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1974januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1975januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1976januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1977januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1978januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1979januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1980januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1981januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1982januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1983januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1984januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1985januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1986januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1987januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1988januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1989januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1990január (1)februármarecaprílmájjúnjúlaugust (1)september (1)októbernovemberdecember
1991januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1992januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1993januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1994januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1995januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1996januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1997január (9)februármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1998januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1999januárfebruármarecaprílmáj (1)júnjúlaugustseptember (1)október (2)november (2)december (1)
2000január (3)február (2)marec (1)apríl (1)máj (1)jún (1)júlaugustseptember (2)október (3)november (8)december (6)
2001januárfebruár (5)marec (4)apríl (6)máj (3)jún (7)júlaugust (3)september (5)október (7)november (5)december (8)
2002január (4)február (5)marec (2)apríl (4)máj (4)júnjúl (5)augustseptember (5)októbernovember (3)december (5)
2003január (6)február (4)marec (13)apríl (5)máj (8)jún (7)júl (3)august (2)september (6)október (8)november (7)december (3)
2004január (3)február (5)marec (3)apríl (3)máj (3)jún (1)júlaugustseptember (2)október (13)november (7)december (12)
2005január (9)február (11)marec (6)apríl (3)máj (8)jún (2)júlaugustseptember (5)október (6)november (7)december (6)
2006január (8)február (2)marec (7)apríl (4)máj (14)jún (8)júl (2)august (3)september (8)október (8)november (10)december (7)
2007január (7)február (6)marec (14)apríl (4)máj (16)jún (6)júl (2)august (1)september (4)október (14)november (11)december (6)
2008január (5)február (9)marec (11)apríl (20)máj (17)jún (7)júl (1)august (6)september (9)október (7)november (8)december (3)
2009január (10)február (7)marec (17)apríl (7)máj (14)jún (15)júl (3)august (3)september (3)október (6)november (12)december (8)
2010január (3)február (6)marec (7)apríl (6)máj (13)jún (5)júl (2)august (3)september (6)október (6)november (8)december (12)
2011január (3)február (6)marec (7)apríl (6)máj (20)jún (15)júl (3)august (3)september (14)október (13)november (9)december (10)
2012január (5)február (12)marec (3)apríl (8)máj (6)jún (9)júl (2)august (1)september (11)október (10)november (10)december (7)
2013január (2)február (6)marec (2)apríl (11)máj (10)jún (14)júl (4)augustseptember (9)október (7)november (9)december (4)
2014január (3)február (2)marec (6)apríl (7)máj (10)jún (5)júl (3)august (4)september (6)október (10)november (3)december (9)
2015január (7)február (10)marec (4)apríl (7)máj (8)jún (4)júl (3)august (3)september (4)október (7)november (11)december (8)
2016január (6)február (6)marec (7)apríl (12)máj (14)jún (20)júl (7)august (2)september (4)október (6)november (12)december (5)
2017január (9)február (8)marec (6)apríl (8)máj (12)jún (12)júl (4)august (3)september (10)október (17)november (26)december (24)
2018január (6)február (12)marec (13)apríl (24)máj (13)jún (20)júl (1)augustseptemberoktóbernovemberdecember
 
V ziadnom pripade neposielajte emaily na tuto adresu: ucenie@srobarka.sk