Home

Čo je nové

Súťaž družstiev prvej pomoci

Novinka
Čo je nové | 3. jún 2011
Dňa 2.6.2011 sa na našej škole uskutočnila súťaž družstiev prvej pomoci, ktorú organizoval SČK mesta Košice pod vedením p.riaditeľky Cangárovej a p.Grácovej. Tohto mestského kola sa zúčastnilo 12 súťažných družstiev a 2 nesúťažné družstva. Súťažiaci absolvovali 5 stanovíšť, na ktorých rozhodcovia hodnotili ich zručnosti, kreativitu, spoluprácu a vedomosti z poskytovania prvej pomoci. Víťazmi sa stali študenti z GTA, na druhom mieste skončili študenti z Gymn. Park mládeže a tretie miesto obsadili študenti z Gym. Alejová. Blahoželáme. Našu školu reprezentovali 2 družstvá, súťažné tvorili študentky z 3.E (kapitánka – Trenčáková, Bartková, Horaničová, Huličová, Csopotiová, Hužvárová), ktoré obsadili v celkovom hodnotení 7.miesto. Nesúťažné družstvo tvorili študenti 2.F (kapitán- Špánik, Peťko, Šuťáková, Dzuriková, Šaráková, Ciburocvá). Ďakujeme. Záverom by som chcela poďakovať za spoluprácu pri organizovaní podujatia pani Slezákovej, školskému bufetu –ktorí nám zabezpečili občerstvenie, p. Faltinovi za úpravu priestorov, p.p. Mattovi za prípravu ozvučenia a nakoniec študentom 3.E za ochotu pomôcť pri realizácii jednotlivých stanovišť. Ďakujem koordinátor SČK p.p.Matisová

Číta celá rodina

Novinka
Čo je nové | 6. jún 2011
< Foto > Dňa 25. mája 2011 v rámci festivalu Číta celá rodina navštívili našu šrobársku rodinu manželia, literáti Ľubomír a Oľga Feldekovci. V príjemnej atmosfére nabitej energiou a krásou slova sme spolu s nimi odkryli čaro prekladu i možnosti našej milovanej slovenčiny a autorským čítaním nazreli do života tohto manželského páru... Akciou nás moderátorsky sprevádzal Dado Nagy.

Naši študenti navštívili Štrasburg

Novinka
Čo je nové | 8. jún 2011
V dňoch 07.05 - 10.05.2011 naši študenti Ján Hrinko (4C) a Vladimír Macko (4C) navštívili na pozvanie pani europoslankyne Moniky Smolkovej Európsky parlament v Štrasbourgu. V Deň Európy (09.05) na výročie Schumanovej deklárácie boli pritomní na plenárnom zasadnutí EP a mali možnosť diskutovať s europoslancami na aktuálne témy politického diania v Európe. Zúčastili sa plavby po meste Strasbourg, navštívili Katedrálu Notre-Dame a zoznámili sa s krásou a históriou mesta - centrom politického diania v Európe.

Úspechy v atletike

Novinka
Čo je nové | 8. jún 2011
< Foto > Žiaci nášho gymnázia dosahujú úspechy aj na poli športovom. Alex Bezeková /4.A./ zvíťazila na M-SR stredných škôl na 200 m.Jej čas /25,58s/ sa stal rekordom školy. V krajských pretekoch ešte uspeli: chlapčenská štafeta 4x100 m - 2.miesto v zložení Kokinda,Tichý,Kapasný,Breda a švédska štafeta - 3.miesto v zložení Šimonovičová, Gáborová, Tutková, Petnuchová. Gratulujeme!

Sprachdiplom

Novinka
Čo je nové | 9. jún 2011
< Foto > Dňa 24.05.2011 mali žiaci DSD- škôl s pôsobnosťou na východnom Slovensku možnosť prevziať z rúk veľvyslanca Spolkovej republiky Nemecko, Dr. Axela Hartmanna, Nemecký jazykový diplom. Približne tretina z nich bola ocenená aj knižným darom za vynikajúce výsledky: Vo všetkých častiach skúšky dosiahli vysokú vedomostnú úroveň C1 Spoločného európskeho referenčného rámca. Odborná poradkyňa Centrály pre zahraničné školstvo (ZfA), pani Gudrun Telge a pán veľvyslanec ocenili vo svojich príhovoroch výborné výsledky žiačok a žiakov. S jazykovým diplomom DSD sa teraz môžu uchádzať o štúdijné miesta na nemeckých vysokých školách bez toho, aby museli absolvovať prijímacie skúšky. Navyše získali s diplomom šancu budovania kariéry v budúcnosti v niektorej z nemeckých firem, ktoré sídlia na Slovensku. Táto jedinečná udalosť sa uskutočnila v Kultúrno- vzdelávacom centre ŠVK na Pribinovej ul.č.1,letné počasie a hudobný program sa postarali o príjemnú atmosféru a dobrú náladu.

Poďakovací list z celoeurópskej filmovej súťaže Dominikovi Barimu

Novinka
Čo je nové | 13. jún 2011
< Ďakovací list > Náš žiak Dominik Bari z 1.E sa v mene našej školy dňa 17. januára zúčastnil celoeuropskej súťaže Úradu pre vydávanie publikacii v Luxembursku. Podmienkou súťaže bolo vytvoriť krátke minútové video ktoré malo byť jazykovo univerzálne a zábavné. Zároveň autor musel vlastniť všetky autorské práva k použitej hudbe. Video malo byť určené na podporu internetovej knižnice EUBOOKSHOP a jej možností.

Kalamajky 2011 - video

Novinka
Čo je nové | 13. jún 2011
< 1. cast > < 2. cast > Mozte si pozriet video z Kalamajok 2011.

Študentské slovo oslavuje 35 rokov!

Novinka
Čo je nové | 14. jún 2011
Náš školský časopis Študentské slovo sa teší priazni svojich čitateľov už dlhých 35 rokov. Pri tejto príležitosti sme pre Vás vďaka Nadácii Slovenskej sporiteľne pripravili niečo mimoriadne, a to plnofarebné vydanie najnovšieho čísla. Dozviete sa veľa o histórii časopisu, aktivitách na našej škole, ale aj množstvo iných zaujímavých informácií. Príjemné čítanie vám praje redakčná rada ŠS. (Info: Kabinet NJ č.89, Katka Kiššová 2.F)

Vyhodnotenie 2. ročníka súťaže s Planétou vedomostí.

Novinka
Čo je nové | 19. jún 2011
< víťazné video 1E > Z množstva výborne spracovaných súťažných podkladov od viac ako 140 škôl, 60 tried, 270 učiteľov a budúcich učiteľov vybrala odborná komisia pod záštitou Univerzity Komenského v Bratislave nasledujúcich "šrobárčanov". V kategorii učiteľ získala 2 miesto RNDr. Petra Lechová. Videoreportážou ktorú pripravil Dominik BARI z 1.E vyhrala naša škola v kategórii „trieda“ 1.miesto. Hlavnou cenou je triedny výlet pre celú triedu 1.E a účinkujúcich. Gratulujeme :-) < viac >

Máme 2. miesto v robotickej súťaži ŠKOLA LEGO

Novinka
Čo je nové | 20. jún 2011
< Diplom > Naše družstvo v zložení Tomáš Iľaš, Viktor Kopčík a Stanislav Žoldák získali 2. miesto v robotickej súťaži ŠKOLA LEGO v kategórii "Skúmanie čiernej planéty"!

Exkurzia Praha, 3C+3D 15.6-18.6. 2011

Novinka
Čo je nové | 20. jún 2011
< zopár fotiek > Konečne sa triedy 3C a 3D dočkali poriadneho triedneho výletu pod krycím názvom "exkurzia". A keď exkurzia, tak rovno do veľkolepej stovežatej Prahy. Dozoru nad nami sa ujali p.p. E. Šolcová, E. Kubíková a J.Vrabel. Pre mnohých to bolo niečo úžasné a prvýkrát v živote – prvá návšteva Prahy, prvá cesta ležadlovým vozňom, prvá jazda metrom. Potvrdilo sa, že Praha je skutočne svetové, historické a kultúrne veľkomesto. Zásluhou odborného výkladu sprievodkýň a profesoriek sme sa oboznámili s históriou, krásami a architektonickými klenotmi Prahy. Navštívili sme Pražský hrad, Kat. sv. Víta, Zlatú uličku, Petřín. Prežívali sme dennú a nočnú atmosféru Karlovho mosta, Hradčan, Malej strany s jej krásnym barokovým Kostolom sv. Mikuláša. Na vyšehradskom Národnom cintoríne sme si s pietou pozreli náhrobky významných osobností českého národa a v Židovskom múzeu na Jozefove dejiny i kultúru židovského národa. Videli sme miesto, kde je pochovaný Tycho Brahe a odfotili sme sa pri soche K.H. Máchu, kde sme si zarecitovali "Máj". Celodenná únava ustúpila večer pri hudobnej projekcii Křížikovej fontány na Výstavišti a ďalší večer pri predstavení Traja Mušketieri v divadle Hybernie. Posledný deň sme si pozreli zvieratká v pražskej ZOO. Exkurzia nám okrem nových poznatkov dopriala vidieť štrajk aj utuženie priateľstva, spevnenie kolektívu a odštartovala našu chuť cestovať a spoznávať svet okolo nás.

Dvaja debatéri zo Šrobárky budú reprezentovať Slovensko

Novinka
Čo je nové | 20. jún 2011
Veronika Jankajová (1.A) a Adrián Lukáčik (2.B) boli vybraní vrámci celého Slovenska ako tí výborní mladší debatéri, ktorí budú reprezentovať nielen našu školu, ale aj Slovensko na Youth Fore 2011 v Istanbule od 19. júla do 1. augusta 2011. Yotuh Forum je najdôležitejšie podujatie debatnej sezóny pre mladších debatérov a pozostáva z majstrovstiev sveta v debate Karla Poppera a zo vzdelávacej časti, zameranej na zdokonalenie debatných schopností, komunikácie a práce v tíme. Držíme im palce a veríme, že zožnú čo najlepšie úspechy a nadobudnú cenné, medzinárodné skúsenosti, ktoré budú môcť v našom debatnom klube využiť a odovzdať ďalej.

Na Gymnázium Šrobárova prišla v tomto školskom roku študovať aj Laura( Ya-Fang HSIAO) z Taiwanu

Novinka
Čo je nové | 23. jún 2011
< Korzar > < Laura na Kalamajkach > Výmenné pobyty sú u študentov stredných škôl čoraz obľúbenejšie. Zdokonalia sa v jazyku, nájdu si nových priateľov, zistia ako to chodí v zahraničí a obzrú si nejakú cudziu zem. Možno kvôli tomu všetkému prišla minulý rok vďaka organizácii Rotary Club do Košíc aj študentka z Taiwanu Laura (Ya-Fang HSIAO). Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5941097/gulasova-polievka-jej-chutila-no-bryndzove-halusky-a-ryza-nie.html#ixzz1Q5cnGq33

Žiacka školská rada v šk. roku 2010/2011

Novinka
Čo je nové | 24. jún 2011
< foto > Školská rada sa Vám snažila spríjemniť aj tento školský rok, a to organizovaním rôznych akcií. Počas celého roka sme sa snažili vymyslieť pre Vás čo najzaujímavejšie aktivity. Kolektív prvákov sa stmelil počas vydarenej Noci na Šrobárke, nejedného z Vás potešila Valetínska pošta od tajných ctiteľov, pri príležitosti Dňa učiteľov predviedli žiaci našej školy svoj talent a Vašu tvorivosť, šikovnosť, súťaživosť, ako aj skvelú spoluprácu so spolužiakmi ste nám ukázali počas Dňa Európy, keď ste si svoje triedy skvelo vyzdobili. Na konci školského roka sa uskutočnili voľby nového predsedu. Dlhoročnú aktívnu členku Viktóriu Mochnáčovú zo 4.F nahradil v predsedníctve Matúš Horváth z 2.D. Jeho podpredsedami sa stali Sindy Granda z 1.E a Radoslav Kič z 3.B. V prípade záujmu, otázok a akýchkoľvek návrhov sa na nich môžete kedykoľvek obrátiť. Celá Žiacka školská rada Šrobárky Vám ďakuje, že ste sa zapájali do aktivít a veríme, že v budúcom školskom roku bude naša spolupráca ešte lepšia. Zároveň Vám želáme krásne prázdniny podľa Vašich predstáv.

Deň plný adrenalínu a zábavy na Táloch

Novinka
Čo je nové | 29. jún 2011
< foto > Ocenený kolektív našich študentov v počte zúčastnených 40 študentov, spolu s pedagógmi zažili dňa 22.júna 2011 nádherný slnečný deň v lone krásnej prírody na Táloch v Tarzánii. „TARZANIA TÁLE je v poradí treťou z radu TARZANII. Nachádza sa na Táloch, v blízkosti Hotela Partizán, v areáli minigolfového ihriska. V tesnej blízkosti sa nachádza prírodné kúpalisko a golfový areál. Je postavená z 23 prekážok vo výške približne 5 až 7 m nad zemou a jej súčasťou je aj trasa pre najmenších lezenia chtivých Tarzančekov.“ Deň plný aktívneho pohybu, adrenalínu, napätia a pohody zároveň, ubehol neskutočne rýchlo rýchlejšie. Čakal nás chutný obed v blízkom hoteli Partizán. Poobede ešte niekoľko zaujímavých atrakcií v areáli a okolí, fotenie a už bol čas na odchod. Šťastný návrat do Košíc! Ďakujeme všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k našej pohode. Vďační účastníci výletu J

Archív

RokMesiac
1900január (1)február (1)marecaprílmáj (1)júnjúl (1)augustseptemberoktóber (1)novemberdecember
1901januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1902januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1903januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1904januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1905januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1906januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1907januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1908januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1909januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1910januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1911januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1912januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1913januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1914januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1915januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1916januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1917januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1918januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1919januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1920januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1921januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1922januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1923januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1924januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1925januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1926januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1927januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1928januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1929januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1930januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1931januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1932januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1933januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1934januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1935januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1936januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1937januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1938januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1939januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1940januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1941januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1942januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1943januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1944januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1945januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1946januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1947januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1948januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1949januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1950januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1951januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1952januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1953januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1954januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1955januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1956januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1957januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1958januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1959januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1960januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1961januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1962januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1963januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1964januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1965januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1966januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1967januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1968januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1969januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1970januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1971januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1972januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1973januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1974januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1975januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1976januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1977januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1978januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1979januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1980januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1981januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1982januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1983januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1984januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1985januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1986januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1987januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1988januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1989januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1990január (1)februármarecaprílmájjúnjúlaugust (1)september (1)októbernovemberdecember
1991januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1992januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1993januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1994januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1995januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1996januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1997január (9)februármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1998januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1999januárfebruármarecaprílmáj (1)júnjúlaugustseptember (1)október (2)november (2)december (1)
2000január (3)február (2)marec (1)apríl (1)máj (1)jún (1)júlaugustseptember (2)október (3)november (8)december (6)
2001januárfebruár (5)marec (4)apríl (6)máj (3)jún (7)júlaugust (3)september (5)október (7)november (5)december (8)
2002január (4)február (5)marec (2)apríl (4)máj (4)júnjúl (5)augustseptember (5)októbernovember (3)december (5)
2003január (6)február (4)marec (13)apríl (5)máj (8)jún (7)júl (3)august (2)september (6)október (8)november (7)december (3)
2004január (3)február (5)marec (3)apríl (3)máj (3)jún (1)júlaugustseptember (2)október (13)november (7)december (12)
2005január (9)február (11)marec (6)apríl (3)máj (8)jún (2)júlaugustseptember (5)október (6)november (7)december (6)
2006január (8)február (2)marec (7)apríl (4)máj (14)jún (8)júl (2)august (3)september (8)október (8)november (10)december (7)
2007január (7)február (6)marec (14)apríl (4)máj (16)jún (6)júl (2)august (1)september (4)október (14)november (11)december (6)
2008január (5)február (9)marec (11)apríl (20)máj (17)jún (7)júl (1)august (6)september (9)október (7)november (8)december (3)
2009január (10)február (7)marec (17)apríl (7)máj (14)jún (15)júl (3)august (3)september (3)október (6)november (12)december (8)
2010január (3)február (6)marec (7)apríl (6)máj (13)jún (5)júl (2)august (3)september (6)október (6)november (8)december (12)
2011január (3)február (6)marec (7)apríl (6)máj (20)jún (15)júl (3)august (3)september (14)október (13)november (9)december (10)
2012január (5)február (12)marec (3)apríl (8)máj (6)jún (9)júl (2)august (1)september (11)október (10)november (10)december (7)
2013január (2)február (6)marec (2)apríl (11)máj (10)jún (14)júl (4)augustseptember (9)október (7)november (9)december (4)
2014január (3)február (2)marec (6)apríl (7)máj (10)jún (5)júl (3)august (4)september (6)október (10)november (3)december (9)
2015január (7)február (10)marec (4)apríl (7)máj (8)jún (4)júl (3)august (3)september (4)október (7)november (11)december (8)
2016január (6)február (6)marec (7)apríl (12)máj (14)jún (20)júl (7)august (2)september (4)október (6)november (12)december (5)
2017január (9)február (8)marec (6)apríl (8)máj (12)jún (12)júl (4)august (3)september (10)október (17)november (26)december (24)
2018január (6)február (12)marec (13)apríl (24)máj (13)jún (20)júl (2)august (3)septemberoktóbernovemberdecember
 
V ziadnom pripade neposielajte emaily na tuto adresu: ucenie@srobarka.sk