Home

Čo je nové

Ocenenie KSK

Novinka
Čo je nové | 1. apríl 2008
Ocenenie KSK obdržala pani zástupkyňa RNDr. Anna Jurkechová * za celoživotnú pedagogickú prácu 14 rokov vo funkcii zástupkyne riaditeľky školy 33 odpracovaných rokov v školských službách, za mimoriadne výsledky dosiahnuté vo výchovno-vzdelávacom procese, za vynikajúce výsledky dosiahnuté vo FO * za zavádzanie moderných vyučovacích metód do vyučovacieho procesu, za mimoriadne organizačné a riadiace schopnosti K získanému oceneniu srdečne blahoželáme.

SRDEČNE BLAHOŽELÁME !!!

Novinka
Čo je nové | 1. apríl 2008
< Medaila > < Ocenenie > < Korzar > Pri príležitosti Dňa učiteľov bola na návrh Košického samosprávneho kraja odboru školstva vyznamenaná PhDr. Jana Teššerová, riaditeľka nášho gymnázia Veľkou medailou sv. Gorazda 28. 03. 2008 v Levoči. Podľa jej slov je toto vyzamenanie aj ocenením práce celého tímu pedagogických a nepedagogických zamestancov a žiakov.

Zoznámte sa s Eurom

Novinka
Čo je nové | 3. apríl 2008
< Prezentacia > Euro je spoločná mena tých krajín Európskej únie, ktoré sú aj plnými členmi Hospodárskej a menovej únie (HMÚ). Euro 1. januára 1999 prijalo 11 členských štátov EÚ: Belgicko, Nemecko, Španielsko, Francúzsko, Írsko,Luxembursko,Holandsko, Rakúsko, Portugalsko, Taliansko a Fínsko. Od 1. januára 2001 euro používa aj Grécko, od 1.1.2007 Slovinsko. 1. januára 2008 sa euro stalo zákonným platidlom aj na Cypre a Malte. Názov meny euro vybrali hlavy členských štátov, resp. príslušných vlád, na rokovaní Európskej rady v Madride v decembri 1995.

Výsledky CISCO OLYMP 2008

Novinka
Čo je nové | 4. apríl 2008
Umiestnenie študentov v súťaži CISCO OLYMP 2008 . Súťaž družstiev:- 4. miesto Lukáš Krišák-4.C, Martin Pitoňák-3.C, Martin Vavrek-4.C; -11. miesto Tomáš Bašista-3.C, Adam Kövári-3.C, Viktor Ruska-3.C. Súťaž jednotlivcov kategória UNI: - 4. miesto Lukáš Krišák-4.C, - 5. miesto Adam Kövári-3.C. Súťaž jednotlivcov kategória PT: - 6. miesto Marek Pančišin-4.C, - 13. miesto Martin Pitoňák-3.C.

Presentation of Huddersfield University

Novinka
Čo je nové | 4. apríl 2008
< Prezentacia > < Foto > PK - AJ - Presentation of Huddersfield University Business School, 3 April 2008. For more information see www.hud.ac.uk, or ask Ms Dienesova or Ms Manor. 4th-year students can still apply until May 2008!

Výsledky Krajského kola Biologickej Olympiády

Novinka
Čo je nové | 7. apríl 2008
KK BO 4.m,kat.B Leóna Lejková 1B RNDr. Straková KK BO 19.m, kat.A úspešný riešiteľ M. Oravcová 3D RNDr. Majherová KK BO 11.m, kat.B, riešiteľ Daša Vasiľová 2B 13.m, kat. B riešiteľ Miriam Kuvayová 2D obe viedla RNDr. Majherová Z Turnaja mladých fyzikov si naši mladí fyzici priniesli 6. miesto.

Výskyt chrómu v cemente

Novinka
Čo je nové | 8. apríl 2008
KK SOČ z chémie. Výskytom chrómu v cemente sa zaoberala Viera Jaklovská z 2F pod vedením RNDr. M. Feckovej.Svojou prácou obsadila 3. miesto na prehliadke SOČ. Srdečne blahoželáme.

Zloženie novej Rady školy

Novinka
Čo je nové | 8. apríl 2008
Dňa 23.3.2008 sa skončilo funkčné obdobie predchádzajúcej RŠ. Na škole sa v uplynulom období konali voľby zástupcov rodičov, učiteľov, nepedagogických pracovníkov a žiakov. Posledná časť volieb sa týkala zástupcov žiakov, kde bola zvolená Lucia Tverďáková. Nová RŠ:- rodičia: RNDr. Marcel Koško,Ing. Iveta Šafárová, Jana Strainovičová - učitelia: Mgr. Tatiana Andrášová, Ing. Ján Poradský,CSc - nepedagogickí pracovníci: Agáta Vaňová - žiaci: Lucia Tverďáková - delegovaný zástupca PPPKE: PhDr. Jozef Ihnačík - doteraz ešte nedelegoval zástupcov KSK (2) a mesto KE (1). V najbližšom období sa uskutoční ustanovujúce zasadnutie RŠ, kde bude zvolený predseda a podpredseda novej RŠ.

Turnaj mladých fyzikov v Rakúsku

Novinka
Čo je nové | 10. apríl 2008
Karol Ješko ,žiak 3.E triedy sa stal členom Medzinárodného reprezentačného družstva na Turnaji mladých fyzikov v Rakúsku !

Sútaž - Euro mojimi očami

Novinka
Čo je nové | 11. apríl 2008
< www.euromena.sk > Súťaž pre žiakov stredných škôl Euro mojimi očami. Môžte vyhrať notebook a iné veci. Podmienky súťaže nájdete na hlavnej stránke www.euromena.sk

Nová stránka PK Fyzika

Novinka
Čo je nové | 11. apríl 2008
< linka > Nová stránka PK Fyzika

Londýn 2008

Novinka
Čo je nové | 14. apríl 2008
< Foto > Dňa 20-25.3. sa triedy 2.F a 2.B zúčastnili výletu do Veľkej Británie (Londýn, Oxford). Dozor nad našim správaním mali p.prof. Kobulská, p.prof. Kobulský, p.prof. Fecková a p.prof. Oravcová. Na zážitky a dojmy celkom určite nezabudeme. Ďakujeme

Vilo Csontos, náš absolvent vyhral súťaž Elán je Elán - blahoželáme

Novinka
Čo je nové | 14. apríl 2008
< Linka > Vilo Csontos ako moderátor na Kalamajkách v roku 1998 a ako herec na Kalamajkách 1996. Trochu dlhšie vlasy však? ;)

Jaro Dolný prijatý prezidentom SR!

Novinka
Čo je nové | 21. apríl 2008
< Foto > Jaro Dolný prijatý prezidentom SR! Za vynikajúce úspechy v olympiádach a súťažiach prijme pán prezident najlepších žiakov. Medzi nich patrí aj náš Jarko Dolný zo 4.C, ktorý mal vynikajúce výsledky v OĽP a vo fyzikálnej olympiáde . Tiež úspešne reprezentoval SR v medzinárodnej súťaži Turnaj mladých fyzikov. Jarko, sme na Teba hrdí!

Youth in @ction - stretnutie v Rakúsku

Novinka
Čo je nové | 21. apríl 2008
< Foto > < o projekte > Študenti 2.F triedy : M.Dzurovčín, V.Jaklovská, K.Jakubčínová a J.Pokrivčák pod taktovkou p.prof.Vrábla a Marty Manor zažili neobyčajný týždeň v alpskej dedinke Rauris, ktorá svojou rozlohou patrí medzi najväčšie dediny v malebnom Rakúsku. Čas, ktorý sme tu strávili bol neustále vyplnený zaujímavým programom. Prezentovali sme svoje názory na všeobecné témy dnešnej doby ako je kultúra, hudba, tradície a sami sme boli názornou ukážkou zahraničných študentov pre našich hostiteľov. A dokonca sme svojim zahraničným priateľom uvarili aj bryndzové halušky. Boli sme ubytovaní v host rodinách, ktoré nám vytvorili domáce prostredie a vyvárali nám známe rakúske jedlá. Stretli sme sa so študentmi z Nemecka, ktorí sa tiež zúčas tnili projektu Socrates : Youth in action. Navštívili sme zaujímavé miesta a známe mestá ako Zell am See a Salzburg. Zoznámili sme sa s neobyčajnou tradíciou, ktorá sa vykonáva počas Vianoc, učili sa tancovať nemecko-rakúsky tanec a snažili sme sa zapamätať si obľúbenú rakúsku pieseň : Anton aus Tirol. Snaha, ktorú sme vynaložili na prípravu filmov, ktoré sme ukázali v Raurise a ktoré prezentovali našu školu skutočne stála za to. Vrelo odporúčam všetkým študentom do budúcna.

Ďalší úspech nášho žiaka!

Novinka
Čo je nové | 22. apríl 2008
Na celoslovenskom kole OFrJ obsadil náš žiak Dominik Blaško z 3F vynikajúce 3. miesto. Blahoželáme!

Študentské slovo znovu zabodovalo!

Novinka
Čo je nové | 22. apríl 2008
V celoslovenskej súťaži Štúrovo pero náš školský časopis Študentské slovo znovu získalo krásne umiestnenie. V kategórii stredoškolských časopisov sme získali 2.miesto a finančnú prémiu 4 000,- SK. Blahoželáme!

Dalsi uspech v chemii!

Novinka
Čo je nové | 29. apríl 2008
Nasa ziacka Erika Horvathova z 2.F triedy obsadila na krajskom kole chemickej olympiady kategorie B 3.miesto.Srdecne blahozelame!

Zorientujte sa , čo robíte počas prijímacích pohovorov.

Novinka
Čo je nové | 29. apríl 2008
< program > Zorientujte sa, čo robíte počas prijímacích pohovorov. V piatok je riaditeľské voľno. Takže dúfame, že sa nepomýlite a neprídete do školy :)

35. KALAMAJKY na Šrobárke - Dalšie videa na youtube.com

Novinka
Čo je nové | 30. apríl 2008
< foto > < video >(video-ukazky z kalamajok su na disku M:) 35. KALAMAJKY na Šrobárke sa konali 25. apríla 2008 o 16:00 hod. 35. Kalamajky, boli v znamení témy Harry Potter a Tehly mudrcov. Okrem kreatívnych žiakov a rôznych hostí vystúpil aj náš absolvent, superstarovský TOMÁŠ KRAK. Pokračovali večer o 20:00 hod. Kalamajkovým plesom v Dome umenia.

Archív

RokMesiac
1900január (1)február (1)marecaprílmáj (1)júnjúl (1)augustseptemberoktóber (1)novemberdecember
1901januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1902januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1903januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1904januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1905januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1906januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1907januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1908januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1909januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1910januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1911januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1912januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1913januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1914januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1915januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1916januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1917januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1918januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1919januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1920januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1921januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1922januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1923januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1924januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1925januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1926januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1927januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1928januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1929januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1930januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1931januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1932januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1933januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1934januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1935januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1936januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1937januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1938januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1939januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1940januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1941januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1942januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1943januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1944januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1945januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1946januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1947januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1948januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1949januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1950januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1951januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1952januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1953januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1954januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1955januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1956januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1957januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1958januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1959januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1960januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1961januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1962januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1963januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1964januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1965januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1966januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1967januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1968januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1969januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1970januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1971januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1972januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1973januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1974januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1975januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1976januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1977januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1978januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1979januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1980januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1981januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1982januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1983januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1984januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1985januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1986januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1987januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1988januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1989januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1990január (1)februármarecaprílmájjúnjúlaugust (1)september (1)októbernovemberdecember
1991januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1992januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1993januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1994januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1995januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1996januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1997január (9)februármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1998januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
1999januárfebruármarecaprílmáj (1)júnjúlaugustseptember (1)október (2)november (2)december (1)
2000január (3)február (2)marec (1)apríl (1)máj (1)jún (1)júlaugustseptember (2)október (3)november (8)december (6)
2001januárfebruár (5)marec (4)apríl (6)máj (3)jún (7)júlaugust (3)september (5)október (7)november (5)december (8)
2002január (4)február (5)marec (2)apríl (4)máj (4)júnjúl (5)augustseptember (5)októbernovember (3)december (5)
2003január (6)február (4)marec (13)apríl (5)máj (8)jún (7)júl (3)august (2)september (6)október (8)november (7)december (3)
2004január (3)február (5)marec (3)apríl (3)máj (3)jún (1)júlaugustseptember (2)október (13)november (7)december (12)
2005január (9)február (11)marec (6)apríl (3)máj (8)jún (2)júlaugustseptember (5)október (6)november (7)december (6)
2006január (8)február (2)marec (7)apríl (4)máj (14)jún (8)júl (2)august (3)september (8)október (8)november (10)december (7)
2007január (7)február (6)marec (14)apríl (4)máj (16)jún (6)júl (2)august (1)september (4)október (14)november (11)december (6)
2008január (5)február (9)marec (11)apríl (20)máj (17)jún (7)júl (1)august (6)september (9)október (7)november (8)december (3)
2009január (10)február (7)marec (17)apríl (7)máj (14)jún (15)júl (3)august (3)september (3)október (6)november (12)december (8)
2010január (3)február (6)marec (7)apríl (6)máj (13)jún (5)júl (2)august (3)september (6)október (6)november (8)december (12)
2011január (3)február (6)marec (7)apríl (6)máj (20)jún (15)júl (3)august (3)september (14)október (13)november (9)december (10)
2012január (5)február (12)marec (3)apríl (8)máj (6)jún (9)júl (2)august (1)september (11)október (10)november (10)december (7)
2013január (2)február (6)marec (2)apríl (11)máj (10)jún (14)júl (4)augustseptember (9)október (7)november (9)december (4)
2014január (3)február (2)marec (6)apríl (7)máj (10)jún (5)júl (3)august (4)september (6)október (10)november (3)december (9)
2015január (7)február (10)marec (4)apríl (7)máj (8)jún (4)júl (3)august (3)september (4)október (7)november (11)december (8)
2016január (6)február (6)marec (7)apríl (12)máj (14)jún (20)júl (7)august (2)september (4)október (6)november (12)december (5)
2017január (9)február (8)marec (6)apríl (8)máj (12)jún (12)júl (4)august (3)september (10)október (17)november (26)december (24)
2018január (6)február (12)marec (13)apríl (24)máj (13)jún (20)júl (1)augustseptemberoktóbernovemberdecember
 
V ziadnom pripade neposielajte emaily na tuto adresu: nikto@srobarka.sk